TOPlist


Úvod » Dřevěné schody

 

Nášlapy na dřevěné schody

Nášlapy - stupnice na dřevěné schody - materiál

Nabízíme nášlapy - stupnice na dřevěné schody z masivního dřeva. Jedná se o nášlapy - stupnice na dřevěné schody lepené z lamel o šířce 38-60 mm, použité lepidlo  Kleiberit pro vodovzdorné lepení podle požadavku D3. Nášlapy - stupnice na dřevěné schody nabízíme z těchto dřevin: smrk, borovice, dub, buk, pařený buk, jasan, třešeň.

Nášlapy - stupnice na dřevěné schody - rozměry

Níže najdete základní nabídku nejžádanějších rozměrů dřevěných nášlapů na schody. Nášlapy - stupnice na dřevěné schody mají standardní šířku 300 mm a sílu 40 mm, na délku jsou odstupňovány po 10 cm od 80 do 130 cm. Pokud potřebujete nášlapy - stupnice na dřevěné schody jiných rozměrů, upravíme (zkrátíme) vám je z nabízených nebo necháme vyrobit přímo na míru - atypické rozměry či tvary.

Nášlapy - stupnice na dřevěné schody - povrchová úprava

Nášlapy - stupnice na dřevěné schody dodáváme v základní nabídce bez povrchové úpravy. Nášlapy - stupnice na dřevěné schody jsou na horní ploše a na čelní hraně vybroušeny na zrnitost 120, na spodní straně a zadní hraně na zrnitost 80 - je to kvůli lepší přilnavosti při lepení na beton či jiné povrchy. Na přání nášlapy - stupnice na dřevěné schody opatříme bezbarvým olejovým nátěrem, používáme olej s ošetřujícím voskem - v ceně je první nátěr, mezibrus a druhý nátěr.

Nášlapy - stupnice na dřevěné schody - hrany, drážky, ostatní úpravy

Na čelní straně nášlapu je vždy sražena nástupní hrana - kulatá, rádius 7 mm - lze i bez hrany či s jiným rádiusem nebo hranatou hranu - uveďte do poznámek. Do nášlapů - stupnic na dřevěné schody můžeme také vyfrézovat drážky na podstupnice, nalepit přesahy na čelo (nosy) či jinak nášlapy upravit - dodejte nám zadání nejlépe s nákresem a rozměry a my vám navrhneme řešení.

Nášlapy - stupnice na dřevěné schody - dostupnost

Nášlapy - níže uváděné stupnice na dřevěné schody jsou k dodání do 1-2 týdnů. Výroba na míru nebo atypické nášlapy, podesty - 2-3 týdny.

Nášlapy - stupnice na dřevěné schody - kvalita

Standardně dodáváme nášlapy - stupnice na dřevěné schody v kvailtě A/A-C - tzn., že pohledová strana je vždy A, spodní nepohledová strana může být A-C. Kvalitu A definujeme u každé dřeviny jinak a tato definice je popsána u každé položky - nášlapu - stupnice na dřevěné schody v popisu - viz níže v nabídce. Pokud potřebujete oboustranně pohledové nášlapy, uveďte to v pozámce u objednávky - cena bude o cca 20-25% vyšší.

Podstupnice na dřevěné nášlapy na schody

Dodáme vám i podstupnice - základní nabídka je rovněž uvedena níže.

Podesty

Na míru dodáme podesty až do rozměru 3000x1200 mm

UPOZORNĚNÍ - VŠECHNY NÁMI NABÍZENÉ LEPENÉ VÝROBKY - NÁŠLAPY NA SCHODY, PODSTUPNICE A PODESTY JSOU URČENY VÝHRADNĚ DO INTERIÉRU

Pokud požadujete jiný (větší) rozměr nášlapů na dřevěné schody, než nabízíme,  tvarované nášlapy nebo podesty, pište na info@marte-moravia.cz nebo volejte 732 996 571.

Řadit podle 
Výrobce  top produkt


top produkt


top produkt