TOPlist


Úvod » DUBOVÝ STŮL SELSKÝ

JÍDELNÍ DUBOVÝ STŮL SELSKÝ

Jídelní dubový stůl SELSKÝ se vyznačuje pevnou řemeslnou konstrukcí zesílenou trnoží ve spodní části stolu. Stolová deska přesahuje přes nohy a luby a na obou čelech je doplněna příčnou deskou. Materiál - dubové masivní dřevo.

Řadit podle 
Výrobce  

Jídelní dubový stůl SELSKÝ
Jídelní dubový stůl SELSKÝ přírodní
Jídelní stůl dubový SELSKÝ přírodní dub.  Stůl je zesílen trnoží ve spodní části stolu. Stolová deska přesahuje přes nohy a luby a na obou čelech je doplněna příčnou deskou. Materiál dubová spárovka průběžná. Základní velikost stolové desky160x80 cm, výška 75 cm, deska silná 4 cm. Velikost stolu si můžete zadat nahoře vedle hlavního obrázku, kde se Vám zároveň ukáže cena za vybranou velikost.
naše cena 23 900 Kč

top produkt


Jídelní dubový stůl SELSKÝ PROVENCE
Jídelní dubový stůl SELSKÝ PROVENCE
Jídelní stůl dubový SELSKÝ PROVENCE.  Stůl je zesílen trnoží ve spodní části stolu. Stolová deska přesahuje přes nohy a luby a na obou čelech je doplněna příčnou deskou. Materiál dubová spárovka průběžná. Základní velikost stolové desky160x80 cm, výška 75 cm, deska silná 4 cm. Velikost stolu si můžete zadat nahoře vedle hlavního obrázku, kde se Vám zároveň ukáže cena za vybranou velikost. Délka
naše cena 25 900 Kč

top produkt